Wprowadzenie do Javy


Poniższe wideo jest wprowadzeniem do kursu Java dla początkujących.

Tutaj dowiesz się ile lekcji zawiera ten kurs, ile jest ćwiczeń oraz na jakie moduły ten kurs został podzielony.

Dowiesz się jaki jest plan tego szkolenia, co możesz oczekiwać od tego kursu i jakie umiejętności zdobędziesz po tym kursie.

Zobacz ten wstęp już teraz:Teraz zobacz to następne wideo, które przedstawi Ci jak zainstalować Eclipse. Jest to środowisko które będziemy używać przez resztę tego kursu do pisania programów i wykonywania ćwiczeń.

Polecam Eclipse ponieważ jest to jednen z najczęściej używanych programów do programowania w Javie. Oprócz Eclipse istnieją także inne programy takie jak np. NetBeans, ale działają one tak samo jak Eclipse.

Na uniwersytecie na którym studiowałem informatykę zalecano nam nas abyśmy programowali za pomocą Eclipse, i dlatego też ja także tobie zalecam abyś używał tego programu.

Poniżej znajdziesz film który prezentuje jak zainstalować Eclipse:Aby ściągnąć Eclipse to możesz wejść tutaj: Eclipse, ale jest też mnóstwo innych stron z których można pobrać ten program. Aby je znaleźć wystarczy że wpiszesz w Google "Eclipse" a pokaże Ci się mnóstwo innych stron z możliwością pobrania tego środowiska.

Teraz masz już zainstalowane odpowiednie oprogramowanie i jesteś gotowy aby zacząć programować.

Kliknij w ten link aby przejść do następnej lekcji w której dowiesz się jak stworzyć swój pierwszy program w Javie.Informacje o stronie

Kurs Java dla początkujących

Na tej stronie znajdziesz darmowe kursy które pomogą ci nauczyć się Javy. Szkolenia te są skierowane dla osób początkujących. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie darmowe lekcje z Javy które oferujemy to kliknij tu.


Informacja o nas

Kursy które są prezentowane na tej stronie są tworzone przez jednego z naszych informatyków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas to wejdź tutaj.

ProgramowanieJava.pl