Informacja o mnie


Witaj serdecznie. Jestem informatykiem oraz szkoleniowcem i pomagam innym opanować Javę. Na tej stronie postaram się krótko opisać kim jestem i jak powstała ta strona.

Kiedy ukończyłem szkołę średnią, pracowałem przez parę lat jako asystent techniczny. Jednocześnie studiowałem informatykę.

Te studia połączone z pracą jako asystent od IT były doskonałym połączeniem, które dało mi mnóstwo doświadczenia.

Po skończeniu studiów założyłem własną firmę która zajmuje się prowadzeniem szkoleń.

Celem tej firmy było i jest nadal aby tworzyć kursy komputerowe, które pomogają ludziom zdobyć umiejętności komputerowe, np. z Javy.

Mniej więcej w tym samym czasie powstała ta strona na której aktualnie jesteś.

Tutaj można znaleźć zarówno darmowe jak i płatne lekcje i samouczki z Javy.

Obecnie Java jest jadnym z najpopularniejszych języków programowania. Według rankingów jest to drugi najczęściej używany język na świecie (zaraz po języku C który jest na pierwszym miejscu) a w niektórych krajach nawet na pierwszym miejscu.

Dlatego też uważam że warto jest uczyć się Javy. Dzięki znajomości tego języka można łatwo znaleźć pracę lub pracować jako freelancer.

Szkolenia z Javy w tym serwisie zawierają zwykłe lekcje wideo oraz ćwiczenia.

Dzięki tej mieszance zdobędziesz odpowiednie umiejętności oraz praktykę która sprawi że będziesz mógł pisać własne programy.

Jeśli masz jakieś pytania to proszę wejdź na tą stronę aby zobaczyć metody kontaktu: Kontakt.Informacje o stronie

Kurs Java dla początkujących

Na tej stronie znajdziesz darmowe kursy które pomogą ci nauczyć się Javy. Szkolenia te są skierowane dla osób początkujących. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie darmowe lekcje z Javy które oferujemy to kliknij tu.


Informacja o nas

Kursy które są prezentowane na tej stronie są tworzone przez jednego z naszych informatyków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas to wejdź tutaj.

ProgramowanieJava.pl